Line Here

Harita Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.5 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Line Corporation
Line Here ile konumları kontrol et! Ailen, arkadaşların veya çocuklarının harita üzerinde nerede olduğunu anlık olarak görebilirsin.

Line Here ile konumları kontrol et! Ailen, arkadaşların veya çocuklarının harita üzerinde nerede olduğunu anlık olarak görebilirsin.

Line Here, iOS 7.0 ve üzeri işletim sistemleri için uyumludur.

Bu uygulamayı arkadaşlarınla buluşmak için, bisiklet sürmek veya doğa yürüyüşü yaparken arkadaşlarını kaybetmemek için ya da çocuğunun nerede olduğunu anlık olarak görebilmek için kullanabilirsin. Özellikle ebeveynler için çok kullanışlı bir uygulama olduğu söylenebilir.

Hangi arkadaşının nerede olduğunu merak ettiğinde Line Here uygulamasını açarak harita üzerinde tam olarak nerede olduğunu görebilirsin. Örneğin bir buluşmaya gideceksin ve buluşacağın yeri tam olarak bilmiyorsun, Line Here'ın anlık yer bildirimleri sayesinde tarif almak yerine buluşacağın yeri harita üzerinden bulabilirsin.

Konumunun her an paylaşılmasını istemiyorsan zamanlayıcı kullanarak istediğin zaman aralıklarında konumunun görülmesini sağlayabilirsin. Eğer istersen konum paylaşmayı tamamiyle kapatabilirsin, seçim kullanıcıya bağlı.

Diğer sosyal ağlarda (Facabook Massenger, WhatsApp, Line, WeChat gibi) bulunan arkadaşlarını bu uygulamaya davet edebilirsin. 

Line Here, GPS teknolojisini kullanması nedeniyle kapalı ortamlara girildiği zaman konum bilgilerini tam olarak kullanamamaktadır. 

Daha Fazla Göster
Line Here indir
DİĞER SÜRÜMLER